Home / ROZË / 2po2 dhe Vig Poppa të enjtën lansojnë videoklipin “A je single” (Foto)

2po2 dhe Vig Poppa të enjtën lansojnë videoklipin “A je single” (Foto)

2po2 dhe Vig Poppa do të publikojnë së shpejti videoklipin e ri.

Duket se 2po2 nuk e ka ndërmend të ndalet dhe reperi ikonë e skenës pas vitit intenstiv 2016 edhe vitin 2017 e ka marrë me vrull.

Ai pas publikimit të videoklipit të tij personal “El Chapo” dhe pas klipit me Capital T, ka parlajmëruar bashkëpunimin me Vig Poppan.

Më 26 janar publikohet projekti i ri i dyshes, që titullohet “A je single?”.

Projekti është punuar në muzikë dhe video nga vet Authentic, kompania që e udhëheqë Besnik Canolli, i njohur si 2po2.

Mbetet të shihet se kë po e pyesin nëse është single reperët…

About Derveni Info

Check Also

Shkencëtarët zbulojnë të dhëna të reja për temperaturat gjatë këtij viti

Muaji korrik ishte më i nxehtë i matur në Tokë, që kur filluan regjistrimet më …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *