More

  50 vjeçare por Jennifer Lopez po mendon të bëjë prapë fëmijë

  Jennifer Lopez ka folur për mundësinë e të pasurit fëmijë me Alex Rodriguez dhe dy fëmijët e saj.

  Këngëtarja 50 vjeçare tha se binjakët e saj Max dhe Emme, pëlqejnë të kenë një familje të përzier.

  “Unë mendoj se ata do të donin të kishin një vëlla ose motër. Ata pëlqejnë vajzat e Alex”, tha Jennifer për Extra.

  Ajo shtoi: “Ne më të vërtetë duam të formojmë një familje të bukur dhe të përzier”.

  Në fillim të këtij muaji, Jennifer konfirmoi për Hoda Kotb se do donte të kishte më shumë fëmijë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Katër viiktima dhe 200 raste të reja me Covid 19

  Ministria e Shëndetësisë raportoi të shtunën për 4 pacientë të vdekur dhe 200 të infektuar me koronavirusin e ri...

  Ibrahimi: Nëse e bëni Naser Zyberin kryeministër i keni 12 votat tona, në të kundërtën opozitë!

  Nga Zeqirja Ibrahimi Vetë e shkelën parimin “fituesi me fituesin”, e prishën lojën e zgjedhjeve lokale pikërisht përmes partive maqedonase,...

  Regjistrohen 378 shkelje për mosmbajtjen e maskës

  Gjatë 24 orëve të fundit (07/08.08.2020) në territorin e Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 378 shkelje për mosmbajtjen e...

  Kjo është pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit

  Ish zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka deklaruar pasurinë në Agjencinë Kundër Korrupsionit. Bazuar në deklarimin e tij, ai ka pasuri...