More

  7 viktima dhe 457 të infektuar me koronavirus në Serbi

  - Marketing -

  Numri i të infektuarve dhe viktimave në Ballkan nga COVID-19 është duke u rritur ndjeshëm dita-ditës.

  Vetëm gjatë 24 orëve të fundit, në Serbi janë kryer 295 teste, prej të cilave 73 janë raste të reja, duke e çuar në total numrin e të prekurve në 457. Ndërkohë, deri më tani regjistrohen 7 viktima.Po ashtu, janë shëruar 15 persona dhe ndodhen në gjendje kritike 21 të tjerë./derveni.info

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sulejman Rexhepi: Nëse qeveria nuk na i jep ndihmat, do ta bëjmë këtu Bangladesh me Koronavirus (Video)

  Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Rexhepi, ka kerkuar nga qeveria që tia ndajë BFI-së pjesën e saj të...

  Hoxha: Gjatë fundjavës do të punojnë markete që do t’u shërbejnë qytetarëve me porosi online

  Në rast nevoje për furnizim me barna por edhe me produkte ushqimore gjatë fundjavës kur edhe do jemi në...

  Edhe një shqiptar ndërron jetë nga koronavirusi në SHBA

  Një shqiptar e ka humbur jetën nga koronavirusi në Çikago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Bëhet fjalë për Jani...

  Rama e nis ditën me fjalët e shenjta nga Kurani

  Kryeministri shqiptar Edi Rama e ka nisur ditën sot me disa fjalë të shenjta nga Kurani. Ashtu si çdo mëngjes,...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -