More

  704 gjoba për mosmbajtjen e maskës

  Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë janë regjistruar 704 gjoba për mosmbajtjen e maskës.

  Nga Ministria e Punëve të Brendshme apelojnë deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim që të mbrohen nga virusi korona.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Presidenti Meta viziton Dibrën

  Sot me rastin e 111 vjetorit të Kuvendit të Dibrës Presidenti i R.Shqipërisë Ilir Meta vizitoi qytetin e Dibrës....

  AlternAtivA: Jemi KUNDËR legalizimit të mariuhanës

  Pas njoftimit të Kryeministrit se dëshiron të bëjë legalizimin e mariuhanës dhe, sipas tij, vendosjen e saj në korniza...

  Arrestim më Aeroportin e Shkupit

  Mbrëmë pas mesnate rreth orës 1:40 në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit nga nëpunësit policor është privuar nga liria B.N...

  Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetai uron Ditën e Alfabetit

  Urime Dita e Alfabetit Gjuha, është ajo që formon mënyrën se si mendojmë dhe përcakton se për çfarë mund të...