More

  Adelina Tahiri Markov ia uron ditlindjen bashkëshortit me fjalët më të ëmbla

  Kanë kaluar dy vite që nga martesa e Adelina Tahirit me partnerin maqedonas, Serjozha Markov. Ndërkohë në gusht ë vitit 2018, këngëtarja solli në jetë fëmijën e tyre të parë, djalin që e pagëzuan me emrin Jon.

  Nga postimet në rrjetet sociale vihet re se Adelina dhe avokati maqedonas janë duke e shijuar në maksimum historinë e tyre të dashurisë.

  E pavarësisht paragjykimit të madh nga publiku për moshën e Serjozha-s dhe faktin që ai është i huaj, këngëtarja ka treguar gjithmonë se nuk i interesojnë fjalët e të tjerëve dhe se e duan gjithnjë e më shumë njëri-tjetrin.
  Së fundmi, Tahiri i ka bërë një dedikim të ëmbël të dashurisë në ditën e tij të lindjes. Në foton ku shfaqen në momente paksa intime, ajo shkruan: “Urime ditëlindjen gjysma ime! Faleminderit që të kam!”.
  Më herët këngëtarja ka folur për planet e zgjerimit të familjes dhe tregoi Adelina tha se është gati për një fëmijë të dytë.
  “Nuk do e lë Jonin vetëm, po e mendojmë një fëmijë të dytë”, tha këngëtarja ndër të tjera.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Është identifikuar lloji i virusit britanik në Maqedoni

  Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë analizës së të dhënave nga pacientët pozitiv në janar, në një laborator privat...

  Nga 1 shkurti e gjithë administrata të kthehet në punë

  Ministria për Shoqëri Informatike dhe Administratë propozon që më një shkurt e gjithë administrate të kthehet në punë, të...

  Një mijë euro për 1 vit të kaluar në shërbim! Ushtarët që kanë mbushur 45 vjet do të fitojnë shpërblim financiarë nga ARM

  Ushtarët profesionistë mbi 45 vjeç tani do të kenë mundësinë të largohen nga Ushtria me shpërblim financiar, i cili...

  Nëntë viktima dhe 394 raste të reja me Covid-19, qindra të shëruar

  Në 24 orët e fundit në vend janë kryer 2236 testime për koronavirus dhe prej tyre 394 kanë rezultuar...