More

  Ademi: SHF “Sami Frashëri”- Gllumovë së shpejti me sallë të re sportive

  - Marketing -

  Ministri i arsimit dhe shkencës Arbër Ademi me shumë bashkëpuntorë sot vizituan SHF “Sami Frashëri” në fshatin Gllumovë të komunës së Sarajit.

  ‘Njëherit ndjekëm nga afër edhe përfundimin e punimeve të sallës së re sportive ku nxënësit e kësaj shkolle shumë shpejtë do të realizojnë aty aktivitetet e tyre sportive-thotë Ademi.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Restoranti i emigrantit nga Radusha e Shkupit ndan ushqime falas për të moshuarit dhe spitalet në Amerikë

  Roma’s Italian Restaurant në pronësi të emigrantit nga Radusha e Shkupit ka marrë një aksion të madh humanitar. Ky...

  Sulejman Rexhepi: Po hapen dyert e BE për RMV dhe Shqipërinë

  Me rastin e dhënies së dritës së gjelbërt nga Këshilli i Ministrave të BE për fillimin e negociatave të...

  Rosat të qeta duke kaluar rrugëve të Shkupit

  Për derisa të gjithë jemi në izolim shtëpiak pas orës 21:00 , kafshët apo shpendët gjejnë rrugën e lirë...

  Sulejman Rexhepi: Po hapen dyert e BE për RMV dhe Shqipërinë

  Kreu i BFI-së Sulejman Rexhepi ka përshëndetur vendimin e KE për fillimin e negocijatave të RMV me Bashkimin Evropian. "Me...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -