More

  Aksident fatal në fshatin Batincë të Shkupit

  Mbrëmë në fshatin Batincë të Shkupit ka ndodhur një aksident me pasoja fatale. Një grua 34 vjeçare ka rënë nga nënkulmi i shtëpisë dhe ka mbetur e vdekur, përcjell derveni.info. Në vendngjarje kanë arritur ekipet e SPB Shkup dhe Ekipi i ndihmës së shpejtë, të cilët edhe kanë konstatuar vdekjen.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Katër viiktima dhe 200 raste të reja me Covid 19

  Ministria e Shëndetësisë raportoi të shtunën për 4 pacientë të vdekur dhe 200 të infektuar me koronavirusin e ri...

  Ibrahimi: Nëse e bëni Naser Zyberin kryeministër i keni 12 votat tona, në të kundërtën opozitë!

  Nga Zeqirja Ibrahimi Vetë e shkelën parimin “fituesi me fituesin”, e prishën lojën e zgjedhjeve lokale pikërisht përmes partive maqedonase,...

  Regjistrohen 378 shkelje për mosmbajtjen e maskës

  Gjatë 24 orëve të fundit (07/08.08.2020) në territorin e Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 378 shkelje për mosmbajtjen e...

  Kjo është pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit

  Ish zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka deklaruar pasurinë në Agjencinë Kundër Korrupsionit. Bazuar në deklarimin e tij, ai ka pasuri...