More

  Aksident i rëndë, humb jetën një grua

  Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të fundit në afërsi të Prespës, ku jetën e ka humbur një grua, ndërsa është lënduar rëndë një fëmijë 10 vjeç.

  Siç mësohet nga raporti policor, gruaja që ka humbur jetën është një 60 vjeçare, ndërsa fëmija i lënduar rëndë është një vajzë 10 vjeç, por me lëndime ka përfunduar edhe një 40 vjeçar që ishte në makinë.

  MPB paralajmëroi se do të jap hollësi lidhur me aksidentin e rëndë.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Katër viiktima dhe 200 raste të reja me Covid 19

  Ministria e Shëndetësisë raportoi të shtunën për 4 pacientë të vdekur dhe 200 të infektuar me koronavirusin e ri...

  Ibrahimi: Nëse e bëni Naser Zyberin kryeministër i keni 12 votat tona, në të kundërtën opozitë!

  Nga Zeqirja Ibrahimi Vetë e shkelën parimin “fituesi me fituesin”, e prishën lojën e zgjedhjeve lokale pikërisht përmes partive maqedonase,...

  Regjistrohen 378 shkelje për mosmbajtjen e maskës

  Gjatë 24 orëve të fundit (07/08.08.2020) në territorin e Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 378 shkelje për mosmbajtjen e...

  Kjo është pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit

  Ish zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka deklaruar pasurinë në Agjencinë Kundër Korrupsionit. Bazuar në deklarimin e tij, ai ka pasuri...