Home / LAJME / Aksident i tmerrshëm në Shkup , humbin jetën 5 persona

Aksident i tmerrshëm në Shkup , humbin jetën 5 persona

Sonte rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm.

Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë humbur jetën pesë persona.

Tre prej tyre kanë humbur jetën në vendngjarje ndërsa dy personat tjerë kanë humbur jetën në klinikat e Shkupit.

Më shumë informacione gjatë ditës së nesërme.

 

About Derveni Info

Check Also

Ademi në Konferencën për Programin e reformave ekonomike

Ministri i Arsimit Arbër Ademi mori pjesë në Konferencën për Programin e reformave ekonomike 2020-2022, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *