More

  Aksident i tmerrshëm trafiku afër f.Semenisht

  - Marketing -

  Në autostradën Tetovë-Shkup në afërsi të fshatit Semenisht  para një ore ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku.

  Alsat jozyrtarisht mëson se tre persona kanë pësuar lëndime trupore, me çka informatat e para flasin që shoferi është lënduar më lehtë, ndërsa dy femra që kanë qenë bashkudhëtare në makinën e aksidentuar janë transferuar për në klinikën e Shkupit, me lëndime më të rënda./Alsat

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sot në Sh.M Q.Sh. “SARAJ”- SHKUP, u mbajt dhe pjesa e fundit e projektit Integrimi Ndëretnik në Arsim-INA, i mbështetur nga USAID

  Sot në Sh.M Q.Sh. "SARAJ"- SHKUP, u mbajt dhe pjesa e fundit e projektit Integrimi Ndëretnik në Arsim-INA, i...

  Vandalizohet tabela në gjuhën shqipe

  Disa huliganë deritani të panjohur në Qytetin e Shtipit dje kanë thyer e shkatërruar tabelat në tre gjuhë, maqedonisht,...

  Nga mesnata çmime të reja të derivateve të naftës

  Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) gjatë ditës së sotme vendosi për rritjen e çmimeve të derivateve të naftës për...

  NEWBORN – NDRYSHON PAMJE, KËSHTU PO DUKET SOT

  Pamja e monumentit “NEWBORN” çdo 17 shkurt ndryshon duke përçuar një mesazh për Ditën e Pavarësisë së Kosovës. Këtë vit...
  - Marketing -
  - Marketing -