Home / DËRVENI / Aksident në autostradën Shkup-Tetovë

Aksident në autostradën Shkup-Tetovë

Para pak çastesh raportohet se ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në autostradën Shkup-Tetovë në afërsi të pompës së benzinës 7 vëllezërit. Siç njoftojnë nga vendi i ngjarjes behet fjalë për një çift dhe një fëmijë 4 vjeçar, nga të cilët një person është lënduar rëndë.

/derveni.info

About Derveni Info

Check Also

Maqedonia si Zvicrra: “Blicat” do të fotografojnë, dënimet do të vinë në shtëpi me postë!

Ministria e punëve të brendshme është duke përgatitur ndryshime ligjore me qëllim që të vendoset …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *