Home / DËRVENI / Aksident në autostradën Shkup-Tetovë

Aksident në autostradën Shkup-Tetovë

Para pak çastesh raportohet se ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në autostradën Shkup-Tetovë në afërsi të pompës së benzinës 7 vëllezërit. Siç njoftojnë nga vendi i ngjarjes behet fjalë për një çift dhe një fëmijë 4 vjeçar, nga të cilët një person është lënduar rëndë.

/derveni.info

About Derveni Info

Check Also

Vritet presidenti vetëshpallur i “Republikës së Çamërisë”

Vritet në një atentat presidenti i “Republikës së Çamërisë”, Festim Lato. Vrasja e Festim Latos …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *