More

  Aksident në Hasanbeg, vdes sharraxhiu

  Një motoçikletë dhe makinë për prerjen e drunjve janë aksidentuar këtë mbrëmje në Hasanbeg të Shkupit, afër shkollës fillore, raporton TV21.

  Sharraxhiu ka ndërruar jetë në vendngjarje, ndërsa motorristi me urgjencë është dërguar në spital.

  Policia është në vendngjarje.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  9 të vdekur, 518 raste të reja dhe 200 të shëruar nga virusi korona

  Në 24 orët e fundit, nga gjithsej 2367 teste të bëra, 518 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona...

  Banorët e Llaskarcës humbin durimin për ujësjellësin e premtuar

  Banorët e fahatit Llaskarcë duket se po humbin durimin për ujësjellësin e premtuar i cili assesi të ndërtohet. Banorët...

  Hoti takon kryetarin e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut

  Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti është pritur në takim nga kryetari i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi. Takimi...

  Hoxha dhe Kasami inspektuan punimet e kanalit “Raven-Reçicë”

  Ministri i Bujqësisë Arjanit Hoxha i shoqëruar nga Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami njëherësh edhe deputet i zonës...