More

  Aksident në Saraj

  Sot në pasdite në autostradën Shkup-Tetovë tek ura e Vardarit në Saraj ka ndodhur një aksident trafiku ku janë përfshi disa autimobila. Nga vendi i ngjarjes mësohet se ka lehtë të lënduar. Policia ka dalë vend të ngjarjes dhe ka rregulluar qarkullimin e lirshëm të autostradës.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Një viktimë dhe 141 raste të reja me Covid-19, shërohen 161 pacientë

  Ministria e Shëndetësisë raportoi sot për një pacientë të vdekur dhe 141 të infektuar me koronavirusin e ri brenda...

  Humbë jetën një peshkatar në lumin Vardar

  Një peshkatar nga fshati Miravci i Gjevgjelisë është mbytur dje në ujrat e Vardarit. V.Gj (56) ka rënë dhe është...

  UNT, me njoftim të rëndësishëm për studentët e rinjë

  Universiteti " Nëna Terezë" Shkup, njofton se për shkak të parandalimit të pandemisë Covid-19, do të bëjë pranimin e...

  15 të infektuar të rinjë kanë thënë se kanë qenë në Ohër

  Nga 52 persona të rinj të infektuar me koronavirus në Shkup në dy ditët e kaluara, 15 kanë thënë...