Home / LAJME / Aksident trafiku, lëndohen dy policë dhe një person tjetër

Aksident trafiku, lëndohen dy policë dhe një person tjetër

Në orët e hershme të mëngjesit ka ndodhur një aksident trafiku me çrast janë përplasur dy makina, njëra që i përket policisë. Nga aksidenti kanë mbetur të lënduar dy zyrtarë policorë dhe shoferi i makinës tjetër. Njëri nga policët është shtruar në spital për kurim të mëtejmë.

 

About Derveni Info

Check Also

Devijohet qarkullimi në rrugën magjistrale Grupçin–Tetovë

Ndryshim në regjimin e trafiku do të ketë sot në rrugën magjistrale Grupçin – Tetovë, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *