More

  Aktori serb te “La Casa de Papel” falënderon edhe në shqip

  Aktori serb, Darko Periq, e ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një fotografi bashkë me kastin në të cilin bën pjesë edhe ai – atë të serisë spanjolle “La Casa De Papel”.

  Periq, i cili aty luan rolin e Helsinkit, i ka vënë një mbishkrim interesant fotos ku ka falënderuar në disa gjuhë, si ajo e nënës (serbishtja), spanjisht, turqisht dhe italisht.

  Mirëpo, gjuha e fundit në të cilën ai është falënderuar është edhe ajo shqipe – ku ai iu ka thënë fansave: “Faleminderit”.

  Së fundi, aktorët e njërës prej serive më të përfolura të kësaj dekade u mblodhën në kuadër të premierës së sezonit të tretë të “Shtëpisë së Letrës”.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sot u bë varimi i Naser Krosit, nipi i Mulla Xhemshid Krosit

  Sot pas namazit të drekës me dhimbje dhe pikëllim e përcollëm për në banesën e fundit Naser Krosin, nipin...

  Gjashtë të vdekur dhe 101 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

  Gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri bëri me dije se janë konfirmuar 101 raste të...

  Buçkovski paralajmëron: Zaevi do ta prishë koalicionin ASh/AAA

  Ish Kryeministri Buçkovski në një intervistë për "VEÇER" ka paralajmëruar se kryetari i LSDM-së Zoran Zaev do ta prishë...

  Tre viktima dhe 74 raste të reja me Covid-19, shërohen 90 pacientë

  Tre viktima, 90 të shëruar dhe 74 raste të reja është bilanci i sotëm për Covid-19. Brenda 24 orëve...