More

  ALBIZ organizon Panairin e Bizneseve të Sarajit

  - Marketing -

  Fondacioni për zhvillimin e arsimit dhe kulturës ALBIZ edhe këtë vit organizon “Panairin e bizneseve të Komunës së Sarajit “.
  Panairi do të mbahet më 25 Janar 2020 (e shtunë) me fillim në ora 10:30 në hapësirat e restorantit Korabi në Saraj .

  Në kuadër të panairit do të realizohet promovimi i Katalogut të Komunës së Sarajit, si dhe prezantimi i produkteve dhe shërbimeve të kompanive.

  Ky panair është eveniment tradicional që realizohet në kuadër të Komunës Saraj e që ka për qëllim promovimin dhe afirmimin e bizneseve që gravitojnë apo kanë origjinë nga kjo komunë.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Fc Shkupi nënshkruan me portierin e talentuar turk

  Fc Shkupi sot ka komunikuar transferimin e portierit 18-të vjeçar Canber Yurdakul, njofton Shenja. Portieri turk i cili te...

  Kroacia, Bullgaria e Maqedonia, urojnë Kosovën në 12 vjetorin e pavarësisë

  Kroacia, Bullgaria dhe Maqedonia e Veriut, kanë uruar Kosovën në 12 vjetorin e pavarësisë. Në 12 Vjetorin e Pavarësisë...

  Fshatrat Svillare dhe Arnaqi, paguajnë fatura por nuk kanë kanalizim

  Banorët e fshatrave Sfillare dhe Arnaqi, në Komunën e Sarajit, ankohen se po ju kërkohen nga 255 denarë për...

  Erdogani i jep Ramës avionin personal 

  Raportet mes kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama dhe Presidentit turk Reçep Tayyib Erdogan janë mjaft të ngushta. Madje, ato duket...
  - Marketing -
  - Marketing -