More

  ALBIZ organizon Panairin e Bizneseve të Sarajit

  - Marketing -

  Fondacioni për zhvillimin e arsimit dhe kulturës ALBIZ edhe këtë vit organizon “Panairin e bizneseve të Komunës së Sarajit “.
  Panairi do të mbahet më 25 Janar 2020 (e shtunë) me fillim në ora 10:30 në hapësirat e restorantit Korabi në Saraj .

  Në kuadër të panairit do të realizohet promovimi i Katalogut të Komunës së Sarajit, si dhe prezantimi i produkteve dhe shërbimeve të kompanive.

  Ky panair është eveniment tradicional që realizohet në kuadër të Komunës Saraj e që ka për qëllim promovimin dhe afirmimin e bizneseve që gravitojnë apo kanë origjinë nga kjo komunë.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  29 raste të reja me koronavirus, gjithsej 177 të prekur

  Ditën e sotme nga Ministria e Shëndetsisë, është raportuar për 29 raste të reja pozitive me koronavirus, në 24...

  Ministria e shëndetësisë: Mbani distancë 2 metra nëpër markete dhe shitore tjera

  Mbani distancë prej dy metrash kur shkoni në markete ose kur komunikoni me njerëzit, thonë nga Ministria e Shëndetësisë. “Në...

  Vdes aktorja e madhe, Leze Qena

  Shuhet ikona e aktrimit kosovare, Leze Qena kandërruar jetë në moshën 85 vjecare, mengjesin e sotëm. Ajo ishte pjesë marrëse...

  Rama: Lasgushi u ngarkua në Stamboll me pajisje mbrojtëse për pacientët dhe mjekët

  Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se Shqipëria po merr nga Turqia mjete mbrojtëse për personelin shëndetësor. Përmes një statusi në...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -