More

  ALBIZ prezantohet në Panair

  Më 14.09.2019, Fondacioni për zhvillimin e arsimit dhe kulturës ALBIZ, mori pjesë në panairin me rastin e ‘Ditës së Organizatave të shoqërisë civile’, të organizuar nga Civika mobilitas në Sheshin Skënderbe, Shkup.

  Fondacioni ALBIZ ishte i hapur për qytetarët dhe organizatat qytetare që të informohen më tepër për programet dhe projektet aktuale, të shkëmbejnë përvoja dhe të kenë mundësi që të propozojnë dhe të bashkëpunojmë në sfera të ndryshme në të ardhmen.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ali Ahmeti fton liderët e partive shqiptare në takim më 13 gusht

  Lideri i Partisë fituese të zgjedhjeve të 15 Korrikut Ali Ahmeti i ka ftuar gjithë liderët tjerë të partive...

  Spërkatje me aeroplan kundër mushkonjave në Shkup

  Sot në mëngjes po zbatohet spërkatje me aeroplan kundër mushkonjave në rajonin e Qytetit të Shkupit. Me këtë, siç kumtoi...

  Mot me diell, pasdite me të reshura dhe bubullimë

  Moti sot në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, me periudha dielli dhe jostabil me shi lokal...

  Italia e mbyllur për Maqedoninë e Veriut, Shqipërinë dhe Kosovën deri më 7 shtator

  Gjatë orëve të natës, Këshilli i Ministrave i qeverisë Conte ka miratuar një dekret të ri përsa i përket...