More

  Armata e “Rilindjes” mbyll faqen e JOQ ALBANIA në Facebook!

  Është bërë e modës tashmë, që kush nxjerr të palarat e shtetit dhe qëndron krah qytetarëve për të denoncuar problematikat e tyre, sulmohet nga armata e atyre që u cënohet xhepi plot me para. Për të dytën herë, fiks pas një viti, ditën e sotme, është censuruar informacioni i Medias së Shqiptarëve, JOQ ALBANIA-s, duke mbyllur kështu faqen me 2 milionë ndjekës në Facebook.

  Pas mbylljes së domainit vitin e shkuar, sot, i njëjti sekt mavi, ka sulmuar faqen e JOQ në Facebook, duke ndaluar kështu zërin e qytetarëve dhe informacionin e paanshëm që media përcjell. Në një situatë të vështirë pandemie, JOQ ALBANIA, kohët e fundit ka nxjerrë në pah hallet e pafundme të shqiptarëve dhe duket fare qartë se për pushtetarët është më e lehtë t’i vënë ‘zinxhir’ gojës së qytetarëve sesa të merren me hallet e tyre të përditshme.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Rexhepi inspekton punimet e urës në Kumanovë

  Zëvendësministri i Transportit dhe Lidhjeve Bekim Rexhepi ka inspektuar punimet e urës në Kumanovë. Me këtë rast Rexhepi është shprehur...

  307 raste të reja dhe 14 viktima nga Covid-19

  Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se brenda 24 orëve janë bërë 1854 testime, ndërsa janë regjistruar 307 raste të reja me Covid-19. Sot...

  Familjarët e rastit “Monstra” të irrituar nga fjalët e Fetait, na e vrau shpresën për drejtësi

  Familjarët e të akuzuarve në rastin “Monstra” janë shprehur të zhgënjyer nga prokurorja Fatime Fetahi, pas fjalëve të fundit...

  Adem Avziu emërohet Drejtor Gjeneral në Elem Turs

  ‘Elem Turs’ nga sot me menaxher të ri. Adem Avziu, ish Sekretari Shtetëror në MSHIA është emëruar Drejtor Gjeneral...