More

  Arrestim më Aeroportin e Shkupit


  Mbrëmë pas mesnate rreth orës 1:40 në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit nga nëpunësit policor është privuar nga liria B.N (30) nga Republika e Sërbisë, për shkak se pas kontrollimit të pasaportës është konstatuar se është i regjistruar me masën “arrest” me kërkesë të Interpoolit. B.N është dorëzuar në Stacionin policor në Kisella Vodë për procedurë të mëtejshme.
  /Derveni.info

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  AlternAtivA: Jemi KUNDËR legalizimit të mariuhanës

  Pas njoftimit të Kryeministrit se dëshiron të bëjë legalizimin e mariuhanës dhe, sipas tij, vendosjen e saj në korniza...

  Arrestim më Aeroportin e Shkupit

  Mbrëmë pas mesnate rreth orës 1:40 në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit nga nëpunësit policor është privuar nga liria B.N...

  Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetai uron Ditën e Alfabetit

  Urime Dita e Alfabetit Gjuha, është ajo që formon mënyrën se si mendojmë dhe përcakton se për çfarë mund të...

  704 gjoba për mosmbajtjen e maskës

  Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë janë regjistruar 704 gjoba për mosmbajtjen e maskës. Nga Ministria...