Home / LAJME / Arrestohen mbi 100 tifoz

Arrestohen mbi 100 tifoz

Mbrëmë para dhe pas ndeshjes fudbollistike në mes të Maqedonisë Veriore dhe Polonisë e cila përfundoi me fitore të misafirëve tifozët e Poloisë me sjelljet e tyre të pahijshme kanë detyruar policinë që tu vendos pranga. Në një foto që është publikuar në rrjetet sociale shifen mbi 100 tifozë polak në stacionin policirë në Shkup.

About Derveni Info

Check Also

Maqedonia si Zvicrra: “Blicat” do të fotografojnë, dënimet do të vinë në shtëpi me postë!

Ministria e punëve të brendshme është duke përgatitur ndryshime ligjore me qëllim që të vendoset …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *