Home / LAJME / Arsihana Luçi sjell projektin e parë

Arsihana Luçi sjell projektin e parë

Arsihana Luçi është një vajzë nga Shkupi që ishte fituese në edicionin e famshëm “Albanian Star”, ajo këtë vit ka lansuar projektin e saj të parë me videoklip “Harroe”.

Sa i përket projektit Teksti i shënuar nga Berkan Idrizi ndërsa muzika e realizuar nga Berkan Beka (Beka Records).

Arsihana në rrjetet sociale theksoi se ky projekt është vetëm fillimi i karierës së saj muzikore dhe se në vazhdim do sjell edhe shumë projekte.

 

About Derveni Info

Check Also

Familja Hasani bëhet me shtëpi të re, nga Zvicra në Saraj me motor, për t’ua dhuruar çelësat

Familja Hasani nga Saraji i Shkupit u bë me shtëpi të re. Ata paraprakisht kanë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *