More

  Arsihana Luçi sjell projektin e parë

  - Marketing -

  Arsihana Luçi është një vajzë nga Shkupi që ishte fituese në edicionin e famshëm “Albanian Star”, ajo këtë vit ka lansuar projektin e saj të parë me videoklip “Harroe”.

  Sa i përket projektit Teksti i shënuar nga Berkan Idrizi ndërsa muzika e realizuar nga Berkan Beka (Beka Records).

  Arsihana në rrjetet sociale theksoi se ky projekt është vetëm fillimi i karierës së saj muzikore dhe se në vazhdim do sjell edhe shumë projekte.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sot fillon gjysmëvjetori i dytë, nxënësit kthehen në bankat shkollore

  Pas pushimit dimëror trejavësh, nxënësit sot i janë rikthyer bankave shkollore për gjysmëvjetorin e dytë të vitit shkollor 2019/2020. Mësimi...

  ALBIZ organizon Panairin e Bizneseve të Sarajit

  Fondacioni për zhvillimin e arsimit dhe kulturës ALBIZ edhe këtë vit organizon “Panairin e bizneseve të Komunës së Sarajit...

  U promovuan 13 automjete për nevojat e poliklinikave të Shkupit

  Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe drejtorët e Shtëpisë së Shëndetit, Viktor Isjanovski dhe Besim Koka, sot kanë marrë...

  Nxënësit nesër kthehen në mësim

  Pas pushimit dimëror trejavësh, nxënësit nesër do të kthehen në bankat shkollore për gjysmëvjetorin e dytë të vitit shkollor...
  - Marketing -
  - Marketing -