More

  Asfaltohet një rrugë e re në Komunën e Sarajit

  Punimet për asfaltimin e rrugës për në fshatin Krushopek të epër po zhvillohen me kapacitet të plotë.

  Ky projekt i finansuar nga Agjencia për mbështetje finansiare në bujqësi dhe zhvillim rural dhe Komuna e Sarajit pritet të përfundojë shum shpejt, me këtë realizohet edhe një nevojë e kahmotshme e banorëve të komunës së Sarajit.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ziadin Sela flet për ftesën e Ali Ahmetit

  Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, pas takimit të realizuar me kryetarin e Alternativës, Afrim Gashi, ka folur...

  Xhaferi: Nëse mandati ndahet pa pasur kryetar Kuvendi, rrezikohet që institucionet të hynë në krizë kushtetuese-institucionale

  Sipas kryesuesit të Kuvendit Talat Xhaferi i cili sonte ishte i ftuar në emisionin “10Minuta në TV21, nëse mandati...

  Demokratizimi VS Nacionalizmi: Çfarë humb dhe çfarë fiton Shkupi nga një “Kryeministër shqiptar”

  APELI I ZAEVIT PËR “ÇLIRIM NGA NACIONALIZMI” ËSHTË INTERPRETUAR SI “TË FLASËSH KUNDËR NACIONALIZMIT NGA POZICIONI I NACIONALISTIT”. REFUZIMI...

  Një viktimë dhe 141 raste të reja me Covid-19, shërohen 161 pacientë

  Ministria e Shëndetësisë raportoi sot për një pacientë të vdekur dhe 141 të infektuar me koronavirusin e ri brenda...