More

  ASH akuzon: BDI me doganjerët në shtab partiak , Irfan Buçi: Janë takime me miq e kolegë!

  - Marketing -

  Pas press konferencës së Aleancës për Shqiptarët në të cilën akuzuan BDI-në për keqpërdorim të pushtetit, reagoi zëvendësdrejtori i doganave Irfan Buçi:

  “Abuzimi i takimeve private mes miqve, shokëve, kolegëve nuk i bën nderë partive ankuese që dinë vetëm të syrgjynosin të punësuarit shqiptarë aty ku kanë pak pushtet dhe të rrënojnë çdo të arritur duke kërkuar votë për ta mposhtur BDI-në”, theksoi Irfan Buçi, zëvendës drejtor i Doganës.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Kryemuftiu Tërnava viziton BFI

  Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame të Republikës së Maqedonisë së Veriut, u.d. Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetai,...

  Filloi asfalltimi i rrugës për Krushopek të epër

  Sot ka filluar asfalltimi i rrugës që lidh fshatrat Krushopek dhe Krushopek i epër. Ky projekt i shumëpritur nga...

  Ahmeti nga Gostivari: Më mirë Naseri se sa Zorani a Hristijani

  Shtabi Qendror Zgjedhor pranë Bashkimit Demokratik për Integrim në vazhdën e tubimeve nga qyteti në qyteti është duke marrë...

  Sela: Pritjet e qytetarëve dëshmojnë dështimin e qeverisjes aktuale

  Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela u bëri thirrje qytetarëve që të dalin sa më masivisht në zgjedhje,...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -