Home / LAJME / ASH akuzon: BDI me doganjerët në shtab partiak , Irfan Buçi: Janë takime me miq e kolegë!

ASH akuzon: BDI me doganjerët në shtab partiak , Irfan Buçi: Janë takime me miq e kolegë!

Pas press konferencës së Aleancës për Shqiptarët në të cilën akuzuan BDI-në për keqpërdorim të pushtetit, reagoi zëvendësdrejtori i doganave Irfan Buçi:

“Abuzimi i takimeve private mes miqve, shokëve, kolegëve nuk i bën nderë partive ankuese që dinë vetëm të syrgjynosin të punësuarit shqiptarë aty ku kanë pak pushtet dhe të rrënojnë çdo të arritur duke kërkuar votë për ta mposhtur BDI-në”, theksoi Irfan Buçi, zëvendës drejtor i Doganës.

About Derveni Info

Check Also

Ali Ahmeti: Muhamed Zekiri më kërkoi të bëhet deputet! Zekiri: BDI-në e kam mbështetur hapur!

“Muhamedi ka ardhur tek unë për tu bërë deputet i Bashkimit Demokratik për Integrim, para …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *