More

  Autobusët NQP-së prej nesër do të qarkullojnë sipas orarit të zakonshëm dimëror

  - Marketing -

  Transporti publik prej nesër do të zhvillohet sipas orarit të zakonshëm dimëror.

  Në tre javët e kaluara, siç kumtojnë nga NQP Shkup, për shkak të pushimit dimëror, transporti publik ishte i reduktuar.

  Njoftojnë se nga nesër, automatikisht vazhdon edhe vlefshmëria e biletave falas për nxënës për përdorimin e transportit publik.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Kovid-19, shkon në 23 numri i viktimave në Shqipëri

  Një tjetër person ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv të Tiranës duke e çuar në 23 numrin e personave...

  PDSH-ja kërkon anulimin e maturës shtetërore për këtë vit

  PDSH kërkon që të anulohen provimet e maturës shtetërore, për shkak të coronavirusit. Por kërkojnë që maturantët të pajisen...

  Në Shkup gjatë orës policore janë zbuluar imigrantë nga Siria, Palestina dhe Maroko

  Në rrugën “Dimo Haxhi Dimo” në Shkup dje (8 prill) gjatë orës policore janë kapur tre imigrantë. Bëhet fjalë për...

  Ansambli DUFLLA Me Ide Kreative (Video)

  Virusi Korona që pezulloi të gjitha aktivitet kulturore e artistike në të gjithë botën, izoloi pothuajse mbarë botën. Mirëpo...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -