More

  Banorët e Gërçecit mblidhen para Komunës dhe paralajmrojnë protesta

  - Marketing -

  Banorët e f.Gërçec sot janë tubuar para Komunës së Sarajit duke shprehur paknaqsinë e tyre për mungesën e energjisë elektrike në fshatin e tyre për më shumë se 49 orë pandërprerë. Ata kanë postuat një foto në rrjetet sociale duke paralajmëruar komunën e Sarajatit dhe Kompaninë EVN edhe për protesta në ditët e ardhshme.

  /derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sa herë GËNJEU e sa herë kërkoi FALJE Zoran Zaev ndër vite!? (FOTO)

  Nuk është hera e parë që kryetari i LSDM-së Zoran Zaev bëhet “PISHMAN” për deklaratat e tij! Ai sot...

  Sondazh i ri i Brima Gallup

  Sondazhi i Brima Gallup 10 ditë para zgjedhjeve tregon se LSDM është partia kryesore për sa i përket mbështetjes...

  Mahmuti: Do të angazhohem për krijimin e shanseve për të rinjtë

  Kandidatja për deputete e Zonës 1, dhe njëherit edhe Kryetare e Forumit të Gruas në Saraj, Shermine Mahmuti, sot...

  Grabiten rreth një milion euro në një shtëpi në Shkup

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme në SPB-Shkup është raportuar grabitje e rëndë, ku...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -