More

  BDI-Saraj, do të organizoj Kuvendin e Forumit të Gruas

  - Marketing -

  Forumi I Gruas I Bashkimit Demokratik për Integrim-Dega Saraj, ka filluar përgatitjet e saja, për organizmin e Kuvendit Zgjedhorë për të zgjedhur Forumin e Gruas së BDI-së në Saraj, kryesinë dhe kryetaren e Forumit.

  Kuvendi Zgjedhor do të mbahet ditën e ejnte, në ora 17 në Saraj, ku do të jenë të pranishëm anëtare të Forumit të Gruas pranë BDI-së në nivel Qëndror.

  Me zgjedhjen e Forumit të Gruas së BDI në Saraj, kompletohet edhe organizimi struktural I kësaj partie në nivel të Degës së Sarajit, ku më parë është zgjedhur kryetari I Degës dhe kryetari I Forumit Rinor.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Një ditë e bukur në mal, larg traumës së pandemisë

  "Sot, ne një grup adhuruesish të natyrës, nën organizimin e Shoqatës Malore "Gryka e Dervenit", për disa orë u...

  Muça: Kalaja e Shkupit nuk do jetë kurrë e braktisur, ne po ia rikthejm bukurinë me punën tonë!

   “Kalaja e Shkupit nuk do jetë kurrë e braktisur, ne po ia rikthejm bukurinë me punën tonë!  Shumë shpejt do...

  Ky është kabineti i Kryeministrit Hoti

  Javën e ardhshme pritet që të formohet qeveria e re e Kosovës, ndërsa "Koha.net" ka publikuar sot një listë,...

  Muhamed Zeqiri , i infektuar me COVID-19, bashkë me bashkëshorten dhe foshnjën 3 muajsh

  Ndërsa në 24 orët e fundit nga kryerja e 771 testeve kanë rezultuar pozitiv me COVID-19, 62 persona, Presidenti...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -