More

  Bebe Rexha publikon këngën ‘Nuk jam më 20-vjeçare’ për ditëlindjen e 30

  - Marketing -

  Bebe Rexha ka publikuar me videoklip këngën më të re. Pas shumë ditëve që kaloi duke e paralajmëruar, Bebe Rexha më në fund ka publikuar me videklip këngën e saj ‘Not 20 anymore’.

  Bebe e ka bërë këtë këngë pasi këtë vit po bëhet 30 vjeçare dhe pas kritikave që i bëri publikisht një producenti i cili i tha se është shumë e vjetër për të qenë sensuale, shkruan Gazeta Express.

  E gjatë këtyre ditëve Bebe ka postuar vazhdimisht fotografi nga mosha 20 vjeçare e deri në datën e sotme, kur publikoi videoklipin me rastin e ditëlindjes.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Halil Kastrati dorëzon edhe 10 shtëpi të reja

  Shoqata “Jetimat e Ballkanit” në krye me Halil Kastratin kanë dhuruar çelësat e 10 shtëpive për familjet në Komunën...

  Ambasadorja amerikane viziton BFI-në

  Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup, zonja Kejt M. Bërns (Kate Marie Byrnes), ka vizituar më...

  Orhan Murtezani: “Prej sot 917 të punësuarit kanë rritje të pagës për 5%”

  Drejtori i Hekurudhat e RMV-Transport ua rrit rrogat 917 punëtorëve për 5%. “Prej sot 917 të punësuarit në Hekurudhat e...

  EKSKLUZIVE / Kryetari i komunës duke konsumuar kokakin në lokal ( VIDEO )

  Një kryetar bashkie është filmuar duke marrë kokainë në një ambient publik. ABC News publikoi sot në mëngjes në emisionin...
  - Marketing -
  - Marketing -