Home / LAJME / Bebe Rexha publikon këngën ‘Nuk jam më 20-vjeçare’ për ditëlindjen e 30

Bebe Rexha publikon këngën ‘Nuk jam më 20-vjeçare’ për ditëlindjen e 30

Bebe Rexha ka publikuar me videoklip këngën më të re. Pas shumë ditëve që kaloi duke e paralajmëruar, Bebe Rexha më në fund ka publikuar me videklip këngën e saj ‘Not 20 anymore’.

Bebe e ka bërë këtë këngë pasi këtë vit po bëhet 30 vjeçare dhe pas kritikave që i bëri publikisht një producenti i cili i tha se është shumë e vjetër për të qenë sensuale, shkruan Gazeta Express.

E gjatë këtyre ditëve Bebe ka postuar vazhdimisht fotografi nga mosha 20 vjeçare e deri në datën e sotme, kur publikoi videoklipin me rastin e ditëlindjes.

About Derveni Info

Check Also

Familja Hasani bëhet me shtëpi të re, nga Zvicra në Saraj me motor, për t’ua dhuruar çelësat

Familja Hasani nga Saraji i Shkupit u bë me shtëpi të re. Ata paraprakisht kanë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *