More

  Bebe Rexha shtrihet në spital

  - Marketing -

  Bebe Rexha është shtrirë në spital pasi nuk ndihet mirë me shëndetin.
  Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një statusi në ‘Twitter’.

  “Përfundova sot në spital. Kam kapur diçka nga pushimet e mia. Kam marr antibiotikë për 10 ditë, por u ktheva më e fortë. Unë kurrë nuk do të ia dëshiroja këtë askujt. Dita më e keqe e mija.

  Shpresoj të përmirësohem. Qëndroni të shëndetshëm dhe të lumtur. Ju dua të gjithëve”.
  Më pas ajo deklaroj se po ndihet e frikësuar nga e gjithë kjo që po i ndodhë.
  “Nuk mund të gënjej se kam frikë. Thjesht dua të ndjehem më mirë”, ka shkruar Bebe.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Xhaferi: Lista zgjedhore e BDI-së duhet freskuar, Arifi nuk do të kandidohet, Mexhiti nuk është në rrjedha

  Talat Xhaferit mbrëmë në emisionin “Click plus” tha se BDI në zgjedhjet e 12 prillit duhet ta freskojë listën...

  Kreu i BFI-së Rexhepi në vizitë tek OVL UÇK në Prishtinë

  Më 18 shkurt, 2020, në Prishtinë janë takuar Veteranët e Luftës. Në selinë e Organizatës së Veteranëve të Luftës...

  Ky është salloni i bukurisë në të cilin nuk ka pasqyre

  Kelly Vowles, pronarja e një salloni bukurie të quajtur Pixal-Rose Design, mori një vendim drastik, por të mirëmenduar për...

  Kryeministri Kurti priti kreun e ASH-së, Ziadin Sela (FOTO)

  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot në një takim ka pritur kryetarin e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i...
  - Marketing -
  - Marketing -