More

  Bëhen bashkë Tayna, Vildane Zeneli dhe Kejvina

  - Marketing -

  Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë emra shumë të dëgjuar të publikut shqiptar.

  Bukuroshet janë shumë aktive në rrjetin social të instagramit, ku postojnë vazhdimisht foto nga më të ndryshmet.

  Këtë herë bukuroshet shqiptare shfaqen më tërheqëse se kurrë në praninë e njëra-tjetrës.

  Së fundmi, Kejvina ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit, Instastoryn ku shfaqet së bashku me reperen e njohur Taynën dhe Vildane Zenelin, të trija veshur me rrobabanje.

  Po ashtu të njëjtën foto e kanë ndarë dhe Tayna me Vildanen në instastoryn e tyre.

  Vajzat po kalojnë një ditë pushimi së bashku në plazh. Taynën dhe Kejvinën i lidh së bashku dhe dashuria e madhe që kanë për këngëtarin me famë botërore, Maluma.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Halil Kastrati dorëzon edhe 10 shtëpi të reja

  Shoqata “Jetimat e Ballkanit” në krye me Halil Kastratin kanë dhuruar çelësat e 10 shtëpive për familjet në Komunën...

  Ambasadorja amerikane viziton BFI-në

  Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup, zonja Kejt M. Bërns (Kate Marie Byrnes), ka vizituar më...

  Orhan Murtezani: “Prej sot 917 të punësuarit kanë rritje të pagës për 5%”

  Drejtori i Hekurudhat e RMV-Transport ua rrit rrogat 917 punëtorëve për 5%. “Prej sot 917 të punësuarit në Hekurudhat e...

  EKSKLUZIVE / Kryetari i komunës duke konsumuar kokakin në lokal ( VIDEO )

  Një kryetar bashkie është filmuar duke marrë kokainë në një ambient publik. ABC News publikoi sot në mëngjes në emisionin...
  - Marketing -
  - Marketing -