More

  Bekteshi: JO pagë më të ulët se 14.500 den

  - Marketing -

  “JO pagë më të ulët se 14.500 den.
  Siç e tham, rritje e konsiderushme e pagës minimale!
  Vetëm për dy vite, me ekonomi te qendrushme arritëm në pagë minimale nga 9000 den në 14.500 den.
  Nuk do të ndalemi këtu në ambiciet tona për të kriju standard më të mirë jetësor për te gjithë qytetarët e vendit!” – thotë Bekteshi.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Kryemuftiu Tërnava viziton BFI

  Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame të Republikës së Maqedonisë së Veriut, u.d. Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetai,...

  Filloi asfalltimi i rrugës për Krushopek të epër

  Sot ka filluar asfalltimi i rrugës që lidh fshatrat Krushopek dhe Krushopek i epër. Ky projekt i shumëpritur nga...

  Ahmeti nga Gostivari: Më mirë Naseri se sa Zorani a Hristijani

  Shtabi Qendror Zgjedhor pranë Bashkimit Demokratik për Integrim në vazhdën e tubimeve nga qyteti në qyteti është duke marrë...

  Sela: Pritjet e qytetarëve dëshmojnë dështimin e qeverisjes aktuale

  Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela u bëri thirrje qytetarëve që të dalin sa më masivisht në zgjedhje,...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -