More

  Bekteshi në Panairin e bizneseve në Saraj

  - Marketing -

  Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi nesër do të merr pjesë në Panairin e bizneseve në komunën e Sarajit, organizuar nga Fondacioni Albiz. Përveç Ministrit Bekteshi, gjatë panairit fjalim do të kenë edhe kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti, drejtori ekzekutiv i Fondacionit Albiz, Besir Dernjani dhe Kryetari i OEMVP-së Nebi Hoxha.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Qeveria e Maqedonisë së Veriut miratoi ndryshime për orën policore

   Në seancën e 38-të të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut, gjithashtu u miratua edhe ndryshimi në kufizimin e lëvizjes...

  U gjet i vdekur në një banesë në Maqedoni, shqiptari ishte prekur nga koronavirusi

  Një shtetas shqiptar që punonte në Maqedoninë e Veriut, ka ndërruar jetë në datën 1 Prill, në banesën e...

  Edhe djali i Presidentit serb infektohet me Covid19

  Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka njoftuar se djali i tij Danilo ka dalë pozitiv me koronavirus dhe është...

  Debat i ashpër në Qeveri për rishikimin e buxhetit

  Në seancën e mbrëmshme të Qeverisë u zhvillua debat i nxehtë midis ministrave për shpërndarjen e re të parave,...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -