More

  Besir Alili fantastik , I artë dhe më i miri në Moldavi

  - Marketing -

  Kampioni i Europes ne mundje per kadet, Besir Alili, vazhdoi me paraqitjet e tij te shkelqyeshme, duke deshmuar se ne karieren e tij te deritanishme, asgje nuk eshte e rastesishme. ‘Perla’ e klubit dhe mundjes tone, paraqitjet e tij fantastike ne turneun e fuqishem ne Chishinau te Moldavise, i kurorezoi me fitore ndaj nje mundesi vendas ne finale te kategorise deri me 55 kg, duke fituar medaljen e arte. Megjithate, kjo nuk ishte e gjitha, pasi Besir Alili nga ana e organizatorit e barti edhe epitetin e mundesit me te mire te turneut ne fjale, deshmi kjo tjeter per paraqitjet e tij te shkelqyeshme dhe klasin e vertet qe e posedon djaloshi yne./derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sekretari shtetëror në MSHIA iu del ne mbrojtje administratorëve shqiptarë

  “Turp për Taravarin!!! Nuk mund ta paramendoj që një “Doktor” të shprehet me këtë fjalor!!! Sot Taravari ofendoi mbi 22.000...

  Komuna e Sarajit “harron” ditëlindjen e Isa Boletinit

  Komuna e Sarajit vazhdon me nëpërkëmbjen e figurës së Isa Boletinit, si dhe bustit të tij i cili qëndron...

  Lëvizja NDRYSHE: “Të mbrojmë votën shqiptare”

  Shqiptarët përveç se duhet të orientojnë votën e tyre drejt partive politike, ata gjithashtu duhet të mbrojnë votën shqiptare...

  Nënshkruhet marrëveshja “Shkup–Bllacë”

  Dy dekada pritje, zvarritja për shkak të huqjeve të projekteve Dy dekada u premtua, por sot arriti të nënshkruhet...
  - Marketing -
  - Marketing -