More

  Big Mama në top formë

  - Marketing -

  Këngëtarja Big Mama në top-formë, kaq bukur duket në minifund.

  Pas humbjes së kileve të tepërta, Big Mama po qëndron në top-formë.

  Big Mama ka postuar një imazh, të cilin e ka realizuar në Shkup, shkruan lajmi.net.Këngëtarja dukej me shumë stil e veshur me minifund dhe xhaketë të verdhë, që i kishte kombinuar me bluzë dhe çizme të bardha.

  Për ndryshe, krahas artistëve të tjerë, Big Mama nuk është shumë aktive me projekte muzikore, pasi është e angazhuar edhe në moderim.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Hiqet izolimi shtëpiak që ishte i detyrueshëm pas karantinës shtetërore

  Udhëtarët nga jashtë, të cilët hyjnë në territorin e Maqedonisë së Veriut, pas përfundimit të periudhës kohore prej 21...

  Kush është shqiptari që po bën bujë? Pas Era Istrefit e tallë edhe reperin nga Amerika

  Artisti shqiptar nga Tetova e Maqedonisë, Faton Islami që është i njohur për videot qesharake sidomos atyre ndaj artistëve...

  Kosova rrezikon një tentim grusht shteti nga Rusia

  Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, ka paralajmëruar se vendit tonë po i kanoset një rrezik nga Rusia. Kurti...

  Rama: Kurti më lëndoi me gënjeshtra

  Kryeminsitri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë në T7 se asnjëherë nuk ka marrë anë në luftën e brendshme...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -