Home / LAJME / Blerim Destani shfaqet krah Robert De Niros (FOTO)

Blerim Destani shfaqet krah Robert De Niros (FOTO)

Aktori shqiptar me famë ndërkombëtare, Blerim Destani, është takuar me legjendën e filmave, Robert De Niro.

Nëse nuk e dini dhe nuk keni lexuar ende asgjë deri sot, Blerimi dhe Robert, janë duke punuar bashkë në një film të ri që quhet “The Come Back Trail”.

Aktori shqiptar postoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram krah aktorit të njohur të cilin e quajti legjendë e gjallë.

“Duke punuar me legjendën e gjallë Robert De Niro”, ka shkruar Blerimi.

About Derveni Info

Check Also

SHPËRTHEN VULLKANI DERISA E VIZITONIN VIZITORËT, PO NUMËROHEN VIKTIMAT

Një vullkan shpërtheu në Zelandën e Re, duke lënë të vdekur së paku pesë persona …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *