More

  “Bomba” e ditës: Juventusi e dëbon Ronaldon, ai transferohet te kjo skuadër për 50 milionë euro

  - Marketing -
  Cristiano Ronaldo do të kthehet në Real Madrid, gjithnjë sipas mediave italiane.

  Gazeta italiane ‘Corriere dello Sport’ ka publikuar këtë spekulim bombastik.

  Ashtu siç shkruan gazeta në fjalë, Juventusi duhet t’i ulë shpenzimet për shkak të pandemisë COVID-19, kështu që klubi do të duhet ta shesë sulmuesin portugez.

  Gjithashtu, thuhet se Juventusi ia ka ofruar Real Madridit Ronaldon, për gjysmën e parave, me të cilat e kishin blerë dy vite më parë.

  Kjo do të thotë se Ronaldo mund të largohet nga ‘Zonja e Vjetër’ për 50 milionë euro.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Lëndohet babai i Boban Iliçit, vrasësit të Almirit nga shperthimi i një granate?!

  Dy piroteknikë në Drejtorinë e Mbrojtjes dhe Shpëtimit u plagosën pasi shpërtheu një granatë kundër rrufeve. Informacioni për Sitelin u...

  Rama uron “rrugëtim të mbarë” qeverisë së re të Kosovës

  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i ka uruar rrugëtim të mbarë qeverisë së re në Kosovë, pas votimit të...

  Fillon ndërtimi i rrugës për Krushopek të epër

  Pas shum kohë pritje dhe premtime, më në fund duket se kërkesa e banorëve të Krushopekut për rrugë me...

  Zekiri bashkë me bashkëshorten dhe fëmijën janë hospitalizuar në Klinikën Infektive

  Ministri i shëndetësisë, Venko Filipçe ka folur sonte edhe për gjendjen shëndetësore të deputetit dhe nënkryetarit të LSDM, Muhamed...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -