More

  Bora e parë mbulon pullazet e një fshati të Shkupit

  Sonte ka filluar bora e parë në rrethinën e Shkupit. Fotot e dërguara nga lexuesit e derveni.info nga Karadaku i Shkupit dëshmojnë se para disa orëve ka filluar bora e parë në fshatrat Tanushë dhe Brezë.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Dita e Alfabetit, pushteti uron-opozita kritikon

  Në ditën e alfabetit shqip, figurat politike dhe krerët shtetëror adresuan urimet e tyre. Zëvendëskryeministri, Artan Grubi tha se...

  Bora e parë mbulon pullazet e një fshati të Shkupit

  Sonte ka filluar bora e parë në rrethinën e Shkupit. Fotot e dërguara nga lexuesit e derveni.info nga Karadaku...

  Presidenti Meta viziton Dibrën

  Sot me rastin e 111 vjetorit të Kuvendit të Dibrës Presidenti i R.Shqipërisë Ilir Meta vizitoi qytetin e Dibrës....

  AlternAtivA: Jemi KUNDËR legalizimit të mariuhanës

  Pas njoftimit të Kryeministrit se dëshiron të bëjë legalizimin e mariuhanës dhe, sipas tij, vendosjen e saj në korniza...