More

  Bora e parë: Pamje nga Kodra e Diellit

  Reshjet e borës që kanë filluar sonte në lartësitë e mëdha malore kanë zbardhur Kodrën e Diellit.

  Qytetarë të shumtë që janë atje kanë sjellur foto të bukura me pamjet mahnitëse që i ofron petku i bardhë mbi Sharr.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Forcat e Gardës Kombëtare pozicionohen në kryeqytetin amerikan Uashington DC

  Në pjesën më të madhe të kryeqytetit amerikan, Uashington DC janë pozicionuar forcat e Gardës Kombëtare. Shumë rrugë afër...

  Kapet drogë dhe armatim në Hasanbeg

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së sotme në Hasanbeg të Shkupit ka arrestuar dy persona...

  Arrestohet hajduti nga fshati Llaskarcë

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton se policia e rajonit të Karposhit gjatë ditës së djeshme ka arrestuar 21-vjeçarin...

  Betohet KSHZ-ja e re,zotohet se do të punojë me ndershmëri

  Anëtarët e Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ) sot dhanë deklarata solemne para kryetarit të Kuvendit Talat Xhaferi, që u...