More

  Bujar Osmani paralajmëron ndërtimin e Poliklinikës në Saraj

  - Marketing -

  Zëvendës Kryeministri i Qeverisë së RMV Bujar Osmani sot përmes një kumtese në profilin e tijnë rrjetet sociale ka njoftuar se në seancën e sotme të Qeverisë të cilën e ka drejtuar ai, janë sjellur disa vendime të dobishme ndër të cilat edhe fillimi i ndërtimit të Poliklinikës në Saraj. Ndryshe ndërtimi i një Poliklinike në Saraj është paralajmëruar disa herë deri më tani nga përfaqësuesit e pushtetit lokal dhe atij qëndror. Mbetet të shihet realizimi i kësaj nevoje të kahmotshme të banorëve të komunës Saraj.

  /derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Zekiri: MPB-ja duheshte t’i dënonte qytetarët e Çairit, Sarajit, Butelit

  Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri akuzoi Ministrin e Brendshëm Nake Culev për mosrespektim e masave të mbrojtjes nga pandemia....

  Bekteshi: Do t’i kërkojmë Komisionit për Sëmundje Infektive të rishqyrtojë protokollin në pjesën e uljes së mysafirëve

  Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, tha sot gjatë paraqitjes së tij në edicionin e lajmeve në televizionin Sitel, tha...

  Prodhimet e Uka Komerc, tanimë prezente edhe në Gjermani

  Lajmërim Të nderuar konsumatorë nga diaspora! Ju informojmë se UKA Komerc fillon distribuimin e produkteve edhe në Gjermani. Distributor për Gjermani: HUEDAVERDI Gmbh Mannheim,DE info@huedaverdi.de www.huedaverdi.de ----------------------------------------------------------------------------------- H...

  BDl: Mbi 5 milion euro mbështetje financiare për bujqit

  Përfaqësuesi i BDl-së dhe sekretar shtetëror në ministrinë e Bujqësisë dhe Pylltarisë, Nefruz çeliku në konferencën e sotme për...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -