More

  Burri sulmon gruan fizikisht, ajo e paraqet në polici


  Mbrëmë (23- nëntor) rreth orës 01.00, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë e kanë arrestuar një 40 vjeçar banues në një fshat të Tetovës, i cili më parë, nën ndikimin e alkoolit, abuzoi fizikisht dhe mendërisht gruan e tij 37 vjeçare.

  I dyshuari u mbajt në Stacionin Policor  Tetovë për pastrimin dhe dokumentimin e çështjes, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  A ka “bomba” që zbardhin të vërtetën për “Monstrën”?!

  Shpresat për zbardhje të plotë të rastit “Monstra” ishin të mëdha para se në pushtet të vijë kryeministri Zoran...

  Shilegov: Plani i Detajuar Urbanistik (PDU) tashmë është miratuar, as unë e as Bexheti nuk mund të vendosim për Treskën

  Plani i detajuar urbanistik për zonën afër liqenit Treska tashmë është miratuar dhe ajo që po ndodh aktualisht atje...

  Banorët e Kondovës ankohen për mungesë të energjisë elektrike, kërkojnë zgjidhje urgjente nga EVN-ja

  Tashmë dy muaj një pjesë e banorëve të fshatit Kondovë të Komunës së Sarajit po përballen me mungesë të...

  Rexhepi inspekton punimet e urës në Kumanovë

  Zëvendësministri i Transportit dhe Lidhjeve Bekim Rexhepi ka inspektuar punimet e urës në Kumanovë. Me këtë rast Rexhepi është shprehur...