More

  Cana bëhet baba për herë të dytë

  - Marketing -

  Ish-kapiteni i Kombëtare Shqiptare është bërë baba për herë të dytë! Lajmin e bukur e ka ndarë përmes rrjeteve sociale vetë Lorik Cana, i cili në Instagramin e tij zyrtar ka postuar një foto nga dhoma e spitalit ku po qëndron bashkëshortja e tij dhe vajza e porsalindur, transmeton Revista Class.

  Vogëlushja ka ardhur në jetë në orët e vona të mbrëmjes së djeshme dhe gëzon shëndet të plot, bashkë me mami Monikën. Ndërkohë që është zbuluar edhe emri i vogëlushes. Pak kohë më parë në një dalje të tijën televizive, ish-kapiteni u shpreh se nëse fëmija do të ishte vajzë, do të bënte një zgjedhje tipike dhe të veçantë sa i takon emrit.

  Atij i pëlqejnë emrat ilir, ndaj dhe ka zgjedhur ta quajë Enkelejda, bijën e tij.

  Loriku dhe Monika kanë edhe një djalë me emrin Boiken! Ne i urojmë jetë të gjatë vogëlushes së tyre, Enkelejda!

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  LSDM ia “merr” VMRO-së Lëvizjen BESA!

  Shkup, 14 shkurt – VMRO-DPMNE kundër propozim-ligjit për letërnjoftme. Deputetët e partisë se Hristijan Mickovski janë shprehur kundër propozimit...

  SHA “Posta e Maqedonisë” ka shpallur konkurs për punësimin e 280 punëtorëve

  SHA “Posta e Maqedonisë” ka shpallur konkurs për punësimin e 280 punëtorëve nëpër filialet e saj në gjithë territorin...

  Vizat e punës, ky është lajmi i fundit që vjen nga Gjermania

  Këshilltari i emigracionit nga organizata “Plan B” në Esen, Blerian Kushta – shpjegon ndryshimet që do të sjellë ligji...

  “Qeveri pa BDI-në”, flet Spasovski, Ademi: BDI-ja do të dalë me qëndrim

  Kryeministri teknik, Oliver Spasovski duke u përgjigjur në pyetjen e TV21 rreth deklaratës së Ljubço Nikollovskit i cili mbrëmë...
  - Marketing -
  - Marketing -