More

  DËRVENI

  Komuna e Sarajit me njoftim të rëndësishëm për marketet dhe operatorët ekonomik

  Njoftohen marketet dhe operatorët ekonomik në territorin e Komunës së Sarajit që janë të interesuar të bëjnë dorëzimin e gjësendeve të nevojshme për nevoja...

  Informatë e rëndësishme për bujqit dhe fermerët

  Lidhur ne ndalimin e ri të lëvizjes që solli Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut, e cila hyn në fuqi nga dita e...

  Biznesmeni nga Radusha, ndan donacion Stacionit policor SARAJ dhe Shkollës në Radushë

  Biznesmeni shqiptarë nga Radusha e Shkupit, Besar Iseni, pronar i restoranteve ‘Amici’ në Drezden të Gjermanisë, dhuron donacion për shkak të situatës së rënduar...

  Rinia e Gllumovës nuk ndalet, vazhdon me aksione (FOTO)

  "RINIA E GLLUMOVËS" në aksion humanitar Ata në një postim në Faceboom shkruajnë: "Ndihmo qe te jesh i ndihmuar neser. Aksion i mbeshtetur nga ju vëllezer. Allahu...

  Sipas raportit të MSH: asnjë i infektuar me Covid19 nga komuna Saraj

  Instituti i Shëndetit Publik, pas njoftimit të bërë nga Ministri i Shëndetësisë Venko Filipce, bëri një prezantim të hollësishëm të komunave në Shkup, ku...

  Mblidhen paratë për operacionin e Ajanit nga Kopanica,babai i tij i falenderon të gjithë

  Të nderuar njerëz të vullnetit të mirë, po ju shkruaj për herë të parë, 4 ditë pas apelit tim publik për të ndihmuar finanicarisht për...

  Fshati Bojanë gjen zgjidhjen se si t’u shërbejë ‘makiato’ dhe ‘ekspresso’ në kohë Koronavirusi

  Fshati Bojanë në rrethinën e Shkupit ka siguruar një mini kombi që u sherben banorëve ‘Makiato dhe Ekspresso’ në kohën kur të gjithë jemi...

  Daim Hiseni: Korona dhe ana pozitive e saj tek muslimanët

  Korona dhe ana pozitive e saj tek muslimanët: 1. Përkujtojnë abdesin duke pastruar gjymtyrat e trupit; 2. Pas faljes së jacisë shkojnë në shtëpi; 3. Kujdesen për...

  Të fundit

  Ansambli DUFLLA Me Ide Kreative (Video)

  Virusi Korona që pezulloi të gjitha aktivitet kulturore e artistike në të gjithë botën, izoloi pothuajse mbarë botën. Mirëpo...
  - Marketing -

  Maqedoni / Edhe 46 persona të infektuar me koronavirus, numri total shkon në 663

  Ministria e Shëndetësisë njofton se sot janë diagnostifikuar 46 raste të reja me koronavirus në vend, duke e çuar...

  Komuna e Sarajit me njoftim të rëndësishëm për marketet dhe operatorët ekonomik

  Njoftohen marketet dhe operatorët ekonomik në territorin e Komunës së Sarajit që janë të interesuar të bëjnë dorëzimin e...

  150 anëtarë të familjes mbretërore saudite infektohen me koronavirus

  Deri në 150 anëtarë të familjes mbretërore Saudite mund të jenë infektuar me koronavirus, gjashtë javë pasi monarkia raportoi...

  Martohet Gold AG, dalin fotot nga momenti i kurorëzimit

  Javë më parë u fejua, ndërsa dje reperi Arian Agushi-Gold AG e ka kurorëzuar dashurinë me martesë. Këtë e ka...

  Sulejman Rexhepi: Nëse qeveria nuk na i jep ndihmat, do ta bëjmë këtu Bangladesh me Koronavirus (Video)

  Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Rexhepi, ka kerkuar nga qeveria që tia ndajë BFI-së pjesën e saj të...
  - Marketing -