More

  ROZË

  Martohet Gold AG, dalin fotot nga momenti i kurorëzimit

  Javë më parë u fejua, ndërsa dje reperi Arian Agushi-Gold AG e ka kurorëzuar dashurinë me martesë. Këtë e ka bërë të ditur imami Ahmed...

  Ja kush është çifti më i ri i showbizit shqiptar

  Lidhjet e dashurisë mes futbollistëve dhe vajzave të bukura të ekranit kanë qenë gjithmonë trend i mediave rozë. Çifti më i fundit që po përflitet...

  Këto janë 15 gjërat që na i mësoi korona virusi

  Pandemiana  zbuloi 15 gjëra të rëndësishme: 1. SHBA ndaloi te jetë vendi me i fortë. 2. Kina fitoi luftën e 3 Botërore pa shkrepur asnjë raketë...

  Tani që rrini në shtëpi, sa kalori humbisni për çdo punë shtëpie (FOTO LAJM)

  Fshirja e dyshemeve është një stërvitje e mirë për krahët e këmbët tuaja. Nëse e bëni këtë për një orë mund të digjni nga...

  E çuditshme: 6 milion banorë të një vendi, nuk kanë dëgjuar për koronavirusin!?

  Pandemia e Covid-19 është kryefjala e lajmeve, e shqetësimeve dhe jeta në botë po rrotullohet veç këtij virusi vdekjeprurës. Nga ana tjetër ka regjime...

  Një Ministër shqiptar në Qeveri i infektuar me Covid18

    Sipas të dhënave të deritanishme zyrtare të Qeverisë së RMV, deri në këto momente asnjë nga ministrat nuk është raportuar i infektuar. Titulli i këtij...

  Angela Martini nuk heq dorë nga të dukurit bukur as në karantinë

  Për shumë nga, garantimi ka qenë një pretekst për të mos i kushtuar shumë vëmendje dukjes tonë. Kjo për arsye se ne kemi dëshirë që...

  Mbreti mbyllet në karantinë me 20 dashnore

  Mbreti Maha Vajiralongkorn në Tailandë ka “izoluar” veten në një hotel luksoz në Alpine pas shpërthimit të koronavirusit, kjo ka shkaktuar zemërimin e qytetarëve...

  Të fundit

  Komuna e Sarajit me njoftim të rëndësishëm për marketet dhe operatorët ekonomik

  Njoftohen marketet dhe operatorët ekonomik në territorin e Komunës së Sarajit që janë të interesuar të bëjnë dorëzimin e...
  - Marketing -

  150 anëtarë të familjes mbretërore saudite infektohen me koronavirus

  Deri në 150 anëtarë të familjes mbretërore Saudite mund të jenë infektuar me koronavirus, gjashtë javë pasi monarkia raportoi...

  Martohet Gold AG, dalin fotot nga momenti i kurorëzimit

  Javë më parë u fejua, ndërsa dje reperi Arian Agushi-Gold AG e ka kurorëzuar dashurinë me martesë. Këtë e ka...

  Sulejman Rexhepi: Nëse qeveria nuk na i jep ndihmat, do ta bëjmë këtu Bangladesh me Koronavirus (Video)

  Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Rexhepi, ka kerkuar nga qeveria që tia ndajë BFI-së pjesën e saj të...

  Hoxha: Gjatë fundjavës do të punojnë markete që do t’u shërbejnë qytetarëve me porosi online

  Në rast nevoje për furnizim me barna por edhe me produkte ushqimore gjatë fundjavës kur edhe do jemi në...

  Edhe një shqiptar ndërron jetë nga koronavirusi në SHBA

  Një shqiptar e ka humbur jetën nga koronavirusi në Çikago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Bëhet fjalë për Jani...
  - Marketing -