Home / ROZË

ROZË

Nderprerja e gjirit

Ne momentin qe do te vendosni ti nderprisni dhenien e gjirit bebes tuaj nuk duhet ta beni ate menjehere. Disa femije e ndalojne spontanisht pirjen e gjirit ndersa te tjere mund te vazhdojne te pijne deri pas moshes 2-vjecare. Menyra me e mire e largmit te gjirit eshte pa mjekime. Si ti …

Read More »

Kejvina nga ky moment e tutje mund të vdes e qetë

Bukuroshja Kejvina Kthella nga tani e tutje mund të ‘vdes e qetë’. Arsyeja, nuk është asnjë nga ato që mendoni! Kjo për faktin sepse modelja ka takuar artistin e njohur ndërkombëtar Maluma në Itali me ç’rast kanë shkrepur një fotografi të përbashkët. ‘Tani mund të vdes. Mirëupafshim botë’ – ka …

Read More »

Në Matkë organizohet Matka Summer Fest

Në Kanjonin e Matkës sivjet për herë të parë u organizua Festivali i hapur verorë “Matka Summer Fest 2019”. Të premten dhe të shtunën me 28 dhe 29 qershor në Lounge Bar Fresh në Matkë performuan rock grupe dhe DJ nga vendi dhe Kosova. Me organizimin e këtij festivali i …

Read More »

Shembull i mirë

Fshati Rashçe, me berberin më të talentuar në Derven Ndonëse të gjithë jemi koshient që berberi i ri Enis Bakiu, shumë shpejt u ngjit në piedestalin e merituar. Sigurisht që, pjesë e këtij suksesi është puna dhe talenti i tij. Tashmë banorët e fshatit Rashçe, por jo vetëm, kanë krijuar …

Read More »

Big Mama në top formë

Këngëtarja Big Mama në top-formë, kaq bukur duket në minifund. Pas humbjes së kileve të tepërta, Big Mama po qëndron në top-formë. Big Mama ka postuar një imazh, të cilin e ka realizuar në Shkup, shkruan lajmi.net.Këngëtarja dukej me shumë stil e veshur me minifund dhe xhaketë të verdhë, që …

Read More »