Home / ROZË (page 3)

ROZË

Zaimina Vasjari shfaq të pasmet në xhakuzi (Foto, +16)

Këngëtarja Zaimina Vasjari është bërë shumë e njohur tashmë për provokimet e saj në rrjetet sociale. Ndonëse publikon rrallë projekte muzikore, prapëseprapë ajo po arrin të marrë vëmendjen e mediave dhe publikut përmes postimeve të saj në Instagram dhe SnapChat. Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi në lnstagram, ku …

Read More »

Mariza Ikonomi prezanton ‘të dashurin’ e saj! (Foto)

Këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi është shumë e pëlqyer nga publiku për muzikën e saj dhe stilin e veçantë që ka ditur ta ruajë ndër vite. Ajo është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, gjersa ndan herë pas here imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme. Së fundmi, Mariza …

Read More »

“La La Land”, në krye të nominimeve në “Oscars” (Foto)

Kandidaturat për edicionin e 89-të “Academy Awards” u shpallën në Los Angeles, me një thyerje të traditës së mëhershme të transmetimeve drejtpërsëdrejti. Këtë radhë ishin vet fituesit e çmimeve “Oscar” në të shkuarën, ata që shpallën kandidaturat e reja përmes një serie videosh të regjistruara, ku ndanin dhe eksperiencat e …

Read More »

Femra e panjohur puthë Cozmanin prapa skenës në Itali (Foto)

Cozman duket se po shijon periudhën pas ndarjes nga Tuna. Që prej ndarjes nga lidhja afatgjate me Tunën, ai është parë në vazhdimësi me femra seksi. Së fundmi ai ka performuar në Firencë, ku është pritur nga mijëra shqiptarë, shkruan Telegrafi. Dhe prapa skenës zakonisht artistët bëjnë foto me të …

Read More »