More

  ROZË

  Miranda: Stop tallavasë. Ne jemi shqiptarë

  Janë të shumtë këngëtarët shqiptar që janë kundër muzikës tallava. Kësaj radhe kundër kësaj rryme muzkore ka dalur edhe këngëtarja Miranda Hashani. Përmes një postimi...

  Të famshmit më të pasur të Britanisë nën 30 vjeç, Dua Lipa në ‘Top 15’

  Në mediat Britanike është publikuar lista e të famshmëve më të pasur që janë 30 vjeç ose më të vegjël.Në këtë listë ai që...

  Kolinda e veshur me xhaketë lëkure dhe xhinse, presidentja kroate merr vëmendje

  Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic, është e njohur për stilin dhe modestinë që e dallon nga politikanët tjerë. Të premten mbrëma, ajo ka qenë prezente...

  Kroaci, ish-modelja e Playboy do të kandidojë për presidente

  “Rinia po largohet, numri i lindjeve sa vjen e bie. Nuk mund të rri duarkryq teksa vendit tim i ndodhin gjëra kaq të këqija....

  Floriani tregon pse ka pauzuar

  Ka kohë që Floriani nuk ka kënduar. Këngëtari i cili u bë i famshëm në bashkëpunimin me Adrian Gaxhën “Ngjyra e kuqe” projekt i cili...

  Dua Lipa tregon sekretin për një fytyrë si të saj – me shkëlqim dhe pa shenja

  Dua Lipa ka lëkurën të cilën e dëshirojmë të gjithë. Përveç tretmaneve që ajo bën, ajo kohëve të fundit zbuloi se si është rutina e...

  Fushat mahnitëse me tulipanë në Holandë (FOTO)

  Në Holandë, toka e tulipanëve, do të mbahet nga 22 prilli deri në 7 maj festivali i dedikuar tulipanëve në vendin e quajtur “Noordoostpolder”....

  Mimoza Shkodra një shtëpiake e shkëlqyer (FOTO)

  Është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare. Mimoza Shkodrën e shohim shumë aktive dhe me projekte të suksesshme çdo sezon përkundër faktit se po...

  Të fundit

  Xhaferi: Lista zgjedhore e BDI-së duhet freskuar, Arifi nuk do të kandidohet, Mexhiti nuk është në rrjedha

  Talat Xhaferit mbrëmë në emisionin “Click plus” tha se BDI në zgjedhjet e 12 prillit duhet ta freskojë listën...
  - Marketing -

  Kreu i BFI-së Rexhepi në vizitë tek OVL UÇK në Prishtinë

  Më 18 shkurt, 2020, në Prishtinë janë takuar Veteranët e Luftës. Në selinë e Organizatës së Veteranëve të Luftës...

  Ky është salloni i bukurisë në të cilin nuk ka pasqyre

  Kelly Vowles, pronarja e një salloni bukurie të quajtur Pixal-Rose Design, mori një vendim drastik, por të mirëmenduar për...

  Kryeministri Kurti priti kreun e ASH-së, Ziadin Sela (FOTO)

  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot në një takim ka pritur kryetarin e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i...

  Policja vrau dy prindërit dhe dy vëllezërit e saj, Prokuroria jep detaje për ngjarjen e rëndë në Gjilan

  Prokuroria Themelore në Gjilan ka dhënë detaje për rastin e rëndë që ndodhi mesditën e sotme në Gjilan. Sipas Prokurorisë,...

  MPB nuk do të lëshojë pasaporta për çdosecilin, ja kush ka përparësi

  Ministria e Punëve të Brendshme do të japë pasaporta me procedurë të rregullt vetëm për qytetarët të cilëve iu...
  - Marketing -