More

  SPORT

  “Bomba” e ditës: Juventusi e dëbon Ronaldon, ai transferohet te kjo skuadër për 50 milionë euro

  Cristiano Ronaldo do të kthehet në Real Madrid, gjithnjë sipas mediave italiane. Gazeta italiane 'Corriere dello Sport' ka publikuar këtë spekulim bombastik. Ashtu siç shkruan gazeta...

  NËSE RINIS SEZONI NË LA LIGA, KY ËSHTË VENDIMI QË NUK DO T’U PËLQEJË ASPAK TIFOZËVE

  Tashmë asgjë nuk është e njëjtë. Koronavirusi e ka bërë të veten, duke paralizuar gjithë botën, derisa ka ndërprerë edhe aktivitetet sportive. Ideja është që...

  Shtyhet ndeshja Maqedonia e Veriut – Kosova

  Në video-konferencën e sotme që po mban UEFA me 55 anëtarët e shoqatave të futbollit, është marrë vendim që ndeshjet e play-off të Euro...

  Portieri legjendar i Turqisë Rushtu, infektohet me koronavirus

  Ish portieri i Barcelonës dhe kombëtares së Turqisë, Receber Rustu, ka rezultuar pozitiv me koronavirus.Rustu raportohet të jetë dërguar në spital, pasi gjendja e...

  Futbollisti i Ajax-it del nga koma pas afër 3 vitesh

  Vëlla i futbollistit, Abderrahim, në deklaratën për mediat holandeze tha se, gjendja e vëllait të tij është i mirë prej kur qëndron në shtëpi...

  Taulant Xhaka bëhet baba

  Ditën e djeshme, Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora, u bënë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net. Në jetë erdhi djali të cilin...

  XHAKA DHE MUSTAFI FUTEN NË KARANTINË PAS INFEKTIMIT TË TRAJNERIT TË TYRE

  Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta ka dalë pozitiv në testet për koronavirus. Klubi londinez ka konfirmuar përmes një njoftimi se trajneri i skuadrës është infektuar...

  KAPITENI I MAQEDONISË SË VERIUT, PANDEV: TË SHTYHET NDESHJA ME KOSOVËN

  Goran Pandev, kapiteni i Kombëtares së Maqedonisë së Veriut në futboll, ka kërkuar që të shtyhet ndeshja me Kosovën, e paraparë të zhvillohet më...

  Të fundit

  Tërmet në Shqipëri dhe Maqedoni

  Një tërmet me magnitudë lokale prej 3.7 ballëve të shkallës Rihter është regjistruar sot në mëngjes në Republikën fqinje...
  - Marketing -

  “Bomba” e ditës: Juventusi e dëbon Ronaldon, ai transferohet te kjo skuadër për 50 milionë euro

  Cristiano Ronaldo do të kthehet në Real Madrid, gjithnjë sipas mediave italiane. Gazeta italiane 'Corriere dello Sport' ka publikuar këtë...

  Ademi: Në tryezë janë opsionet edhe për prolongimin, edhe për pezullimin e maturës shtetërore

  Ministri i Arsimit dhe Shkencës Arber Ademi tha se në tryezë ka opsione edhe për zgjatjen edhe për heqjen...

  Nefrus Çeliku: Vazhdon afati i lidhjes së marrëveshjeve për prodhimin dhe blerjen e duhanit

  Afati i lidhjes së marrëveshjeve për prodhimin dhe blerjen e duhanit për vitin 2020 është zgjatur deri më 30 #prill....

  Ndërroi jetë një 45-vjeçar nga Shkupi i infektuar me koronavirus

  Sipas informacionit plotësues të Institutit për Shëndet Publik një pacient 45-vjeçar nga Shkupi, i testuar dhe i konfirmuar pozitiv...

  Pamje të rënda brenda Spitalit Infektiv në Tiranë, pacientët me tuba oksigjeni, mjekët të mbuluar nga koka tek këmbët

  Teksa numri i të infektuarve në Shqipëri ka shkuar në 383, së fundmi janë publikuar edhe disa pamje nga...
  - Marketing -