More

  SPORT

  18 vjeçari nga Sfillarja debuton për ekipin e Lokomotiva-s në Maqedoni

  Meriton Idrzi është futbollist i rritur dhe i dalur nga akademia e Rabotniçkit, ndërsa këtë të mërkurë ai debutoi për herë të parë në...

  Të dielën Turnir tradicional në mundje

  Te dielën me 25 gusht në Saraj do te organizojet Turniri tradicional në mundje SARAJ 2019 i organizuar nga Klubi i mundjes Saraj. Turniri...

  Zbulohet aksidentalisht numri i Coutinhos te Bayerni

  Coutinho pritet të bartë fanellën me numrin 10 te Bayern Munich, i liruar pas largimit të Arjen Robben. Ende pa u zyrtarizuar dhe prezantuar, Adidas...

  Shaqiri paralajmeron largimin nga Liverpooli

  Xherdan Shaqiri ka rritur spekulimet për një largim të mundshëm nga Liverpooli, në kërkim të minutave të humbur. Ai është duke kërkuar një zgjidhje....

  Gryka e Dërvenit pushton majet Sharrit

  Sot shoqata bjeshkatare “Gryka e Dërvenit” së bashku me mysafirë nga Bosnja e Hercegovina ngjitën Majen e Titos në malim Sharr. Ata në një...

  Messi nuk do të luajë me Argjentinën tre muaj

  Dënohet futbollisti Tashmë ka ardhur vendimi, Messi nuk do të ketë të drejtë të luajë me Argjentinën tre muaj. Dënimi do të hyjë në fuqi sot...

  Haradinaj në meq me Majlinda Kelmendin

  Kyreministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj këtë të shtune ka vendosur të relaksohet duke bërë xhudo me xhudisen, Majlinda Kelmendi. Trajneri i Majlindes, Driton Kuka në Facebook...

  Shkolla e fudbollit “Saraj” pjesmarrës në Bursa Cup

  Djelmoshat e Klubit fudbollistik “Saraj” këto ditë qëndrojnë në Turqi dhe marrin pjesë në Bursa Cup. Ata në profilin e tyre në Facebook njoftojnë për...

  Të fundit

  Xhaferi: Lista zgjedhore e BDI-së duhet freskuar, Arifi nuk do të kandidohet, Mexhiti nuk është në rrjedha

  Talat Xhaferit mbrëmë në emisionin “Click plus” tha se BDI në zgjedhjet e 12 prillit duhet ta freskojë listën...
  - Marketing -

  Kreu i BFI-së Rexhepi në vizitë tek OVL UÇK në Prishtinë

  Më 18 shkurt, 2020, në Prishtinë janë takuar Veteranët e Luftës. Në selinë e Organizatës së Veteranëve të Luftës...

  Ky është salloni i bukurisë në të cilin nuk ka pasqyre

  Kelly Vowles, pronarja e një salloni bukurie të quajtur Pixal-Rose Design, mori një vendim drastik, por të mirëmenduar për...

  Kryeministri Kurti priti kreun e ASH-së, Ziadin Sela (FOTO)

  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot në një takim ka pritur kryetarin e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i...

  Policja vrau dy prindërit dhe dy vëllezërit e saj, Prokuroria jep detaje për ngjarjen e rëndë në Gjilan

  Prokuroria Themelore në Gjilan ka dhënë detaje për rastin e rëndë që ndodhi mesditën e sotme në Gjilan. Sipas Prokurorisë,...

  MPB nuk do të lëshojë pasaporta për çdosecilin, ja kush ka përparësi

  Ministria e Punëve të Brendshme do të japë pasaporta me procedurë të rregullt vetëm për qytetarët të cilëve iu...
  - Marketing -