More

  SPORT

  Tragjedia në Shqipëri, Figo bën gjestin e madh

  Tërmeti në Shqipëri, ka mobilizuar shumë shtete të botës që ta ndihmojnë shtetin shqiptar. UEFA bën një thirrje të hapur për të mbështetur Shqipërinë në...

  Vardari kampion vjeshtor, Besart Ibraimi, golashënuesi më i mirë

  Skuadra e Vardarit është kampion vjeshtor, pasi që një javë para mbylljes së sezonit vjeshtor, ka 8 pikë epërsi para Akademia Pandevit , që...

  Real Madridit nuk i garantohet siguria për El Clasicon ndaj Barcelonës

  Më pak se tre javë kanë mbetur deri tek ndeshje El Clasico e parë e sezonit mes Barcelonës dhe Real Madridit, por askush nuk...

  Lajm “bombë” i mbrëmjes, ky është ekipi i ri i Allegrit

  Tashmë ka pasur kontakte midis menaxhmentit të Arsenalit dhe ish-trajnerit të Juventusit, Massimiliano Allegri, transmeton Calciomercato.com sot, përcjell ORAinfo. Raporti detajon se si Topçinjtë janë...

  “Shvercerat” shënojnë 30 vjetorin e ekzistencës së tyre

  30 vjet rrugëtim i lavdisë, 30 vjet brohoritje të fuqishme për ti dhënë shpirt e zemër suksesit në fushëbetejën e vlerave sportive –...

  Khabib kapitullon për herë të parë në jetën e tij

  Khabib Nurmagomedov është një luftëtar i pamposhtur në sportin e MMA. Kampioni i peshës së lehtë në UFC thuhet se nuk ka humbur asnjë...

  Ibra te Milani? Maldini ndezë zjarrin edhe më shumë

  Njëra nga dilemat më të diskutuara në botën e futbollit momentalisht është ajo se ku do ta vazhdojë karrierën futbollisti Zlatan Ibrahimoviç. Tashmë me...

  FC SARAJ sot shenoi fitoren e radhës

  FC SARAJ vs VINER SPORT 1:0 Shkolla e Futbollit Saraj gjenerata 2011 sot në kuadër të Ligës për Fëmijë, pranë Federatës së Futbollit të Maqedonisë...

  Të fundit

  Xhaferi: Lista zgjedhore e BDI-së duhet freskuar, Arifi nuk do të kandidohet, Mexhiti nuk është në rrjedha

  Talat Xhaferit mbrëmë në emisionin “Click plus” tha se BDI në zgjedhjet e 12 prillit duhet ta freskojë listën...
  - Marketing -

  Kreu i BFI-së Rexhepi në vizitë tek OVL UÇK në Prishtinë

  Më 18 shkurt, 2020, në Prishtinë janë takuar Veteranët e Luftës. Në selinë e Organizatës së Veteranëve të Luftës...

  Ky është salloni i bukurisë në të cilin nuk ka pasqyre

  Kelly Vowles, pronarja e një salloni bukurie të quajtur Pixal-Rose Design, mori një vendim drastik, por të mirëmenduar për...

  Kryeministri Kurti priti kreun e ASH-së, Ziadin Sela (FOTO)

  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot në një takim ka pritur kryetarin e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i...

  Policja vrau dy prindërit dhe dy vëllezërit e saj, Prokuroria jep detaje për ngjarjen e rëndë në Gjilan

  Prokuroria Themelore në Gjilan ka dhënë detaje për rastin e rëndë që ndodhi mesditën e sotme në Gjilan. Sipas Prokurorisë,...

  MPB nuk do të lëshojë pasaporta për çdosecilin, ja kush ka përparësi

  Ministria e Punëve të Brendshme do të japë pasaporta me procedurë të rregullt vetëm për qytetarët të cilëve iu...
  - Marketing -