More

  Çfarë po ndodh me Messin? 19 goditje në portë pa asnjë gol në dy ndeshjet e fundit

  - Marketing -

  Lione Messi është duke kaluar nëpër një krizë të golave në dy ndeshjet e fundit.

  Ylli argjentinas ka bërë 19 goditje në kuadrati e portës, mirëpo që nuk ka arritur të fusë topin në rrjetë.

  Ndeshjet ndaj Valencias dhe Levantes, kanë treguar se 32-vjeçari vazhdon të jetë shumë i rëndësishëm për Barcelonën, mirëpo po i mungojnë golat.

  Nga 19 golat që ka shënuar në këtë sezon, 14 prej tyre janë regjistruar në shtëpi, katër në transfertë dhe një në fushë neutrale, në Superkupë.

  Është e qartë, pra, se ku Messi ndihet më rehat, në “Camp Nou”. Por, nëse Barça dëshiron të fitojë ndaj Athletic Bilbaos, asaj i duhet që argjentinasi të jetë shumë i motivuar për lojë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Kovid-19, shkon në 23 numri i viktimave në Shqipëri

  Një tjetër person ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv të Tiranës duke e çuar në 23 numrin e personave...

  PDSH-ja kërkon anulimin e maturës shtetërore për këtë vit

  PDSH kërkon që të anulohen provimet e maturës shtetërore, për shkak të coronavirusit. Por kërkojnë që maturantët të pajisen...

  Në Shkup gjatë orës policore janë zbuluar imigrantë nga Siria, Palestina dhe Maroko

  Në rrugën “Dimo Haxhi Dimo” në Shkup dje (8 prill) gjatë orës policore janë kapur tre imigrantë. Bëhet fjalë për...

  Ansambli DUFLLA Me Ide Kreative (Video)

  Virusi Korona që pezulloi të gjitha aktivitet kulturore e artistike në të gjithë botën, izoloi pothuajse mbarë botën. Mirëpo...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -