More

  Chelsea gati të rikthejë në skuadër talentin Ethan Ampadu


  Pas bllokimit të merkatos nga FIFA, drejtuesit e Chelsea-t e kanë gjetur shpëtimin te lojtarët e huazuar nëpër skuadra të ndryshme në Europë. Trajneri Lampard ka nevojë për alternativa në mbrojtje dhe zgjidhja do të jetë i riu Ethan Ampadu i cili u huazua këtë verë te Leipzig. Në ekipin gjerman 19-vjeçari nuk aktivizohet shumë ndërsa Lampard përkundrazi po i jep shumë shanse të rinjve te Chelsea ndaj dhe zgjidhja më e mirë për Blutë e Londrës do të ishte ndërprerja e parakohshme e huazimit të lojtarit për të përforcuar mbrojtjen.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  ASH dhe Alternativa pa vendim për tryezën e Ahmetit

  Aleanca për shqiptarët dhe Alternativa nuk kanë marrë vendim gjatë takimit të sotëm koordinues për ftesën e liderit të...

  SHBA, shpërthim i fuqishëm në Baltimore (VIDEO)

  Një “shpërthim i madh gazi” shkatërroi plotësisht banesat në një lokacion në qytetin Baltimore në SHBA. Autoritetet njoftuan se...

  Vjen përforëcimi i radhës, Elvin Yunuszada

  Skuadra e FC Shkupi tani më ka zyrtarizuar edhe një përforcim, bëhet fjalë për qendër mbrojtësin nga Azerbajxhani, Elvin...

  Zaevi i do shqiptarët të nënshtruar ndaj tij, e jo të bashkuar rreth idealit

  Lideri i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë, Zoran Zaev i pyetur nga TV21 ka komentuar ftesën e liderit të Bashkimit...