Home / LAJME / Dafina Zeqiri në zi – humb personin e afërt

Dafina Zeqiri në zi – humb personin e afërt

Ka ndërruar jetë nënë e menaxherit të Dafina Zeqirit – Pëllumbit.

Për të gjithë ju që nuk e dini, Dafina dhe Pëllumbi kanë lidhje të ngushtë familjare dhe sot vdiq nëna e tij.

Këngëtarja njoftoi lajmin përmes Instagram ku postoi një fotografi të së ndjerës.

“Zoti ua lehtësoftë dhimbjen familjen së ngushtë dhe të gjithë dashamirëve edhe neve”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, e ndjera është nëna e prezantueses së njohur Fëllënza Çitaku dhe modeles Buqe.

About Derveni Info

Check Also

Kroaci, ish-modelja e Playboy do të kandidojë për presidente

“Rinia po largohet, numri i lindjeve sa vjen e bie. Nuk mund të rri duarkryq …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *