More

  Dafina Zeqiri në zi – humb personin e afërt

  Ka ndërruar jetë nënë e menaxherit të Dafina Zeqirit – Pëllumbit.

  Për të gjithë ju që nuk e dini, Dafina dhe Pëllumbi kanë lidhje të ngushtë familjare dhe sot vdiq nëna e tij.

  Këngëtarja njoftoi lajmin përmes Instagram ku postoi një fotografi të së ndjerës.

  “Zoti ua lehtësoftë dhimbjen familjen së ngushtë dhe të gjithë dashamirëve edhe neve”, ka shkruar ajo.

  Ndryshe, e ndjera është nëna e prezantueses së njohur Fëllënza Çitaku dhe modeles Buqe.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Dajak dhe grushta ndaj policisë?! (Video)

  Një rrahje në mes të dy policëve dhe dy qytetarëve ka ndodhur sonte në Ferizaj. Pamjet janë bërë virale ndërkohë...

  Biznesmeni i njohur kosovar ndërron jetë në spitalin e Shkupit

    Drejtori i birrarisë Peja, Ernest Jusufi, ka ndërruar jetë, para disa ditëve në njërin nga spitalet e Shkupit. Dyshohet se...

  Protestuesit kanë vërshuar rrugët e gjashtë qyteteve të Maqedonisë së Veriut

  Në gjashtë qytetet të Maqedonisë së Veriutka filluar protesta kundër shtrenjtimit të paralajmëruar të energjisë elektrike nga Komisioni Rregullator...

  Qeveria e Kosovës vendos t’i hapë kufijtë me vendet fqinjë

  Qeveria e Kosovës, e drejtuar nga Kryeministri Avdullah Hoti, në pajtim me Rregulloren e Punës, ka mbajtur mbledhje korresponduese,...